Pohár rozhlasu

V úterý 14. 5. a ve středu 15. 5. se naši žáci zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu. Závodníci absolvovali tyto disciplíny: skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí, 60 m sprint, vytrvalost 600/800/1000/1500 m a štafeta 4 x 60 m. Závody se konaly jak v Příbrami, tak i u nás na Dobříši.
I v chladném a místy deštivém počasí se děvčata a kluci moc snažili. Mladší žáci Obermajer Tomáš, Lorenc Václav, Mareš Václav, Petrlík Daniel, Lachman Jakub, Holobrada Josef, Kšána Kryštofa a Kurian Samuel se celkově umístili na 8. místě v okrese. Děvčata Aneta Lišková, Natálie Jagerová, Žaneta Rezková, Julie Šigutová, Veronika Housková, Hanka Petáková, Karolína Malá a Veronika Zucchi se umístila na 9. místě.
Starší žáci Kryštof Fára, Horst Bauer, Jakub Jindáček, Jáchym Jandl, Dominik Šanda, Patrik Kovařík, Vašek Hylmar a Šimon Rys obsadili 10. příčku. Děvčata Veronika Beranová, Kateřina Sobotková, Eliška Šigutová, Adriana Kajgrová, Štěpánka Dostálová, Alena Plíhalová, Linda Skalická, Kateřina Dufková a Karolína Dušková skončila těsně na 11. místě. Všem děkujeme za snahu a reprezentaci školy.
Fotografie naleznete zde.
Zuzana Kočí