Plavecko-běžecký pohár – 1. místa v okresním kole

V pátek 17. května se v Příbrami uskutečnilo okresní kolo plavecko – běžeckého poháru. Naši školu reprezentovalo 13 žáků z I. i II. stupně. Soutěž začínala v plaveckém bazénu, kde žáci závodili na trati
50 m či 100 m volným způsobem. Poté jsme se společně přesunuli do areálu Nového rybníku, kde závodníci dokončili celý závod vytrvalostním během na 500 m či 1000 m.
Nejlépe si vedl Antonín Michálek ze 3.A, který se umístil na prvním místě a hned za ním Filip Šantora z 3.B na místě druhém. Z druhého stupně získal 1. místo Dominik Vávra ze třídy 7.C. Všichni tři si tak vybojovali postup do krajského kola. Těsně pod stupni vítězů, přesto na krásném 4. místě, dokončil závod Ondřej Panuška z 5.B. Naši školu dále reprezentovali: Fejk Antonín z 3.A, Tereza Dragounová z 3.A, Kateřina Kolářová z 4.B, Lucie Menšíková z 3.A, Vašek Ulrych ze 4.A, Jakub Doležal ze 4.C, Anička Doležalová ze 4.C, Průšová Natálie ze 6.C a Dominik Šanda z 9.C. Všem závodníkům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.  Fotografie naleznete zde.
Zuzana Kočí