2. místo v krajském kole florbalového turnaje

Dne 26. ledna 2016 se uskutečnil florbalový turnaj  Think Blue Cup, krajská eliminace. Naši školu reprezentovali: Vojtěch Panuška, Jiří Brožík, Ondřej Vázler, Daniel Petrlík, Jan Vylita, Robert Klimt, Martin Snížek, Filip Fenyk a Tadeáš Stibor.
První zápas proti družstvu Sedmička z Mladé Boleslavi byl už od začátku napínavý, padlo dohromady čtrnáct branek a naši chlapci zvítězili 8:6. Druhé utkání ve skupině s týmem Pečečtí draci bylo dosti náročné a vyrovnané, přesto naši hráči nakonec znovu vyhráli 5:3. Ve skupině jsme tedy skončili první a čekalo nás utkání o celkové první místo. Finálový zápas proti domácímu týmu Zeleneč bylo obtížné vyhrát. Naši soupeři byli více sehraní, rychlí a aktivnější. Naše škola tedy nakonec vybojovala krásné druhé místo. Cenu „O nejlepšího střelce“ obdržel Vojtěch Panuška spolu s dvěma domácími hráči. Všem hráčům děkujeme za vynikající sportovní výkony, bojovnost a krásné výsledky.
Fotografie naleznete zde.