Příbramský anděl

Dne 27. listopadu se v Příbrami konal již čtvrtý ročník vánoční výtvarné soutěže ,,Příbramský anděl“. Za naši školu se soutěže zúčastnili žáci 6.A, kteří při hodinách výtvarné výchovy společně vyrobili obrovskou sochu zlatého prasátka. Účast ostatních škol byla tento rok vysoká, ke zhlédnutí bylo více než 50 exponátů. Výtvor 6.A, který byl doplněn o zvukový efekt ,,chrochtání“,  přijeli do Příbrami prezentovat : Veronika Jechová, Kateřina Chadimová, Barbora Vitásková,  Julius Joska a David Schamberger.  Prasátko naší školy sklidilo velký úspěch a sami návštěvníci ho vybrali jako druhý nejhezčí výtvor z celé soutěže. Odborná porota pak navíc ohodnotila exponát  6.A třetím místem v kategorii zlaté prasátko. Jako odměnu za výborné umístění si naši žáci domů odvezli velký marcipánový dort, medaile a další drobné ceny. Všem se výstava moc líbila a žáci se již teď těší na další ročník.
Fotografie naleznete zde.
Daniel Drmla