Pohár rozhlasu – atletické závody, chlapci a dívky 6. a 7. tř.

Mladší žáci (6. a 7. třída) 12. 5. 2015
Naši mladší žáci reprezentovali školu na atletických závodech, kde se jim podařilo umístit na 12. místě na příbramském okrese. Umístění není oslnivé, ale většina talentovaných atletů odjela fandit na MS v ledním hokeji. Všem reprezentantům gratulujeme za jejich výkony!
Náš tým: Hrbek Marek, Velebil Jakub, Pavlis Lukáš, Drnec Matyáš, Fára Martin, Patkaň Dominik (hod míčkem 46 m), Dudla Max, Bureš Tomáš. Fotografie naleznete zde.
Mgr. Ciboch Michal

Mladší žákyně (6. a 7. třída)
V úterý 12. 5. 2015 reprezentovaly mladší žákyně naší školu na atletických závodech Poháru rozhlasu. Závody se konaly na stadionu ZŠ Pod Svatou Horou. Naše dívky skončily celkově na 9. místě v okrese. Všem gratulujeme za jejich výkony a děkujeme za reprezentaci.
Složení družstva: Veronika Jechová, Aneta Marečková, Veronika Hricová, Adéla Oborníková, Kateřina Kubová, Sabina Lincová, Michaela Malá, Anna Eliášová, Natálie Stiborová, Karolína Krejcarová, Jessica Kastnerová, Aneta Průšová.
Fotografie naleznete  zde.

Pavel Hadraba