MS v ledním hokeji

Naše škola využila nabídky projektu „Vstupenky na hokej do škol“, jehož cílem byla propagace ledního hokeje mezi dětmi a mládeží. V úterý 12. května se vybraní žáci 2. stupně naší školy vypravili na utkání Kanada : Rakousko. V rámci projektu jsme obdrželi vstupenky na zápas zdarma, podmínkou bylo zhotovení transparentu na podporu jednoho z týmů. Abychom předešli dohadům, komu budeme fandit, rozhodli jsme se pro transparenty dva. S jejich výrobou nám pomohla děvčata z VIII.B, děkujeme. Před vlastním začátkem zápasu jsme mohli navštívit Síň slávy ledního hokeje. A pak už přišlo na řadu očekávané utkání. Atmosféra byla úžasná, fandili jsme skvělým kombinacím Kanady a Rakousku přáli alespoň čestný gól. Utkání skončilo jasným vítězstvím Kanady 10 : 1. Potěšilo nás, že jsme se i my mohli podílet na útoku na rekord v návštěvnosti na MS, počet diváků byl 16 031. Poděkování patří Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, které tento projekt zaštítilo. Jen více podobných akcí!
Fotografie naleznete zde.

Jitka Hadamovská