Pohár hejtmana Středočeského kraje ve florbale ml. žáků – 1. místo v okrese

Dne 22. 10. 2015 se v Příbrami uskutečnil Pohár hejtmana Středočeského kraje ve florbale. Naši hráči zahájili turnaj raketovým startem s žáky ZŠ 28. října Příbram, ve kterém drtivě vyhráli 9:1.
Velice vyrovnaný zápas jsme předvedli s konkurenty 2. ZŠ Dobříš. Hra byla od začátku vyrovnaná, ale
v závěru utkání naši hráči dali dva góly a vyhráli 5:3.

Ve skupině ještě porazili tým ze Sedlčan 6:2 a tím si zajistili postup do finálového turnaje. Následoval krátký trénink přihrávek, střelby a pak se konal semifinálový boj se ZŠ Bratří Čapků Příbram. Bylo to neuvěřitelné, ale opět jsme uspěli: 7:2! Finálový zápas jsme rozehráli s domácím týmem ZŠ Školní Příbram náskokem 4:1, ale v závěru náš tým od protihráčů obdržel dva góly a se štěstím jsme zvítězili 4:3.
Chtěl bych poděkovat všem našim žákům za vynikající výkony, aktivitu a chuť vyhrát. Zároveň bych chtěl pochválit našeho nejlepšího střelce Vojtu Panušku, který se dokázal trefit skoro z každé pozice do brány – dal více jak 20 gólů!

Naši školu reprezentovali: Vojtěch Panuška, Štěpán Böhm, Ondřej Vázler, Tomáš Obermajer, Tadeáš Stibor, Daniel Petrlík, Jiří Brožík, Filip Fenyk, Pavlína Housková, Marie Kuchařová.
Fotografie naleznete zde.
Š. Votava