2. místo v okresním kole minifotbalu

Velkého úspěchu se podařilo dosáhnout žákům naší školy v okresním turnaji v minikopané, který proběhl 14. a 21. 10. 2015. Družstvo ve složení: Marek Hrbek, Matěj Jindáček, Petr Wolf, Adam Houska, Jakub Beran, Pavel Sobotka, Jakub Kvapil, Radek Havelka, Šimon Bartoš, Lukáš Kilián, Ondřej Fabián a Vít Mácha nejprve zvítězilo v okrskovém kole, čímž se kvalifikovalo do okresního finále, které se konalo ve středu 21. října v Příbrami.
Formu z Dobříše si celý tým přivezl i do Příbrami, kde ziskem 9 bodů zvítězil ve své základní skupině a v semifinále si hladce poradil s týmem ZŠ 28. října Příbram rozdílem 6:0! Ve finálovém utkání se naši hráči dokonce ujali vedení, ale soupeř ZŠ Březové Hory, složený zejména z hráčů 1.FK Příbram nakonec dokázal výsledek otočit. I tak je ale druhé místo v okrese skvělým výsledkem, a proto VŠEM hráčům patří veliké poděkování nejen za předvedené výkony, ale také za ukázněný, soustředěný a disciplinovaný projev a hlavně smysl pro Fair-Play, který bohužel vítězi turnaje tak trochu chyběl.
Foto naleznete zde.
Vít Řehoř