Orientační běh Kladno – 1. místo v kategorii družstev i jednotlivců

Dne 10. května se konal závod v orientačním běhu v Kladně. Naši školu reprezentovali Tom Obermajer, Terka Mirčeva, Adélka a Bára Houskovy, Teo a Max Dudlovi, Martin a Ondra Snížkovi, Kája a Míša Vlašaná, Ben Španěl, Niky Slívová, Žofka Barterová, Matěj Dragoun, Vašík Lorenc, Dominik Šanda a Alča Plíhalová.
Mladí závodníci soutěžili na různých tratích. Pro nejmenší byla připravena trať vytyčená fáborkami,
pro starší byl připraven delší okruh a pro nejstarší kategorie byla vytyčena trať nejnáročnější. Všichni žáci naší školy si se všemi nástrahami na trati poradili a všechny kontroly objevili. Ti nejrychlejší pak byli odměněni diplomem a medailí, nejlepší školy pak obdržely pěkné poháry.
Dívky naší školy ovládly jednoznačně kategorii D3, ve které se na 3. místě umístila Bára Housková, 2. místo obsadila Kája Vlašaná a 1. místo patří Terezce Mirčeva. Kategorii H3 ovládl Vašík Lorenc. Velký úspěch jsme zaznamenali také v celkovém součtu výsledků zúčastněných škol. Naše družstvo chlapců se umístilo v kategorii H5 na 3. místě, za což si odvezlo krásný pohár. Družstvo našich dívek jasně zvítězilo v kategorii D3 a získalo také krásný pohár.
Všem účastníkům blahopřejeme ke skvělým běžeckým výkonům a perfektní orientaci v terénu. Všichni jsme si závody moc užili. Fotografie naleznete zde.
Mgr. Daniel Drmla