Okresní kolo basketbalu – chlapci, dívky

V úterý 3. 3. 2020 se uskutečnilo okresní kolo v basketbalu III. kat chlapců. Turnaj se odehrával na ZŠ Školní v Příbrami a naší školu reprezentovali Matěj Dragoun, Tomáš Obermajer, Ondřej Kulich, Tadeáš Stibor, Ondřej Panuška, Jonáš Marek, Jan Kutman, Kryštof Kšána, Oliver Ojiakor , Vojta Dragoun a
Sam Kurian. Družstvo si ve skupině zahrálo proti ZŠ Jiráskovy sady, ZŠ 28. října, ZŠ Školní a
ZŠ Bratří Čapků. Po dvou výhrách a dvou prohrách nakonec naše družstvo obsadilo nepostupové třetí místo ve skupině. Všem hráčům blahopřejeme a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy. Foto zde.

Okresní kolo basketbalu dívky
Ve čtvrtek 5. 3. 2020 se uskutečnilo okresní kolo v basketbalu III. kat dívky. Turnaj se odehrával na ZŠ Březové Hory v Příbrami a naší školu reprezentovali Kristýna Skořepová, Nikola Slívová, Fatima Dieng, Eliška Roztočilová, Julie Moletzová, Tereza Chourová, Laura Juhászová, Veronika Lojínová, Anna Cichá a Aneta Durdilová. Ve skupině si dívky zahrály proti
ZŠ Březové Hory, ZŠ 28.října, ZŠ Jiráskovy sady a ZŠ Bratří Čapků. Obdobně jako chlapci, tak i dívky ve své skupině dva zápasy vyhrály a dva zápasy prohrály. Tím obsadily třetí místo ve skupině. Všem hráčkám děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy a blahopřejeme k umístění. Foto zde.
Pavel Hadraba