Minifotbal – okrskové kolo v Dobříši

Ve středu 3. října se naši žáci 2. stupně (6. – 9.tříd) zúčastnili turnaje v minifotbale.
Ve skupině byly čtyři týmy a první dvě mužstva postupovala do okresního finále v Příbrami.
Žáci nastoupili proti ZŠ Příbram 28. října (výsledek 2:4), Gymnáziu Dobříš (7:0). Dalším a rozhodujícím soupeřem v roli o postup byla 2. ZŠ Dobříš. V tomto dobříšském derby bohužel naši chlapci protivníkovi podlehli výsledkem 2:5. I přes zjevné zklamání předvedli žáci velikou bojovnost, týmového ducha a dokázali vstřelit krásných 11 gólů.
Naši školu reprezentovali žáci: Lohr Matyáš a Stibor Tadeáš (6.A), Haspekl Jan a Oravec Rastislav (6.C), Havelka Filip a Panuška Vojta (8.A), Petrák Adam (8.B), Kuchař Jan a Ujazdovský Ladislav (9.A), Forejt Lukáš a Rys Šimon (9.B)
Všem fotbalistům děkujeme za hru Fair Play a za vzornou reprezentaci školy.
I. Císařová