1. místo v okrese – Pohár hejtmana Středočeského kraje

Naše škola obhájila prvenství v turnaji o Pohár hejtmana Středočeského kraje ve florbalu. Letos již proběhl 12. ročník, kterého se zúčastnilo čtrnáct týmů. Naši hráči postoupili ze skupiny a v semifinále
si náš kapitán, Ondřej Panuška, vylosoval tým 2. ZŠ Dobříš. Derby začalo bojovnou náladou, která se proměnila v radost našich hráčů, kteří tento zápas vyhráli 3:0. Následovalo poslední utkání o první místo a ani tady naši hráči nezklamali a tým Březnice porazili 4:1. O tento úspěch se zasloužili žáci: Ondřej Panuška, Veronika Pallová, Lukáš Micka, Petra Brožíková, Sebastian Jager, Matyáš Karas, Filip Šantora a Antonín Panuška, který byl zároveň nejmladším účastníkem turnaje. Pro tyto hráče je připravena vstupenka do krajského kola, kde jim budeme držet palce.
V. Petrásková