Žáci naší školy na krajském finále ve florbale

Dne 9. 12. 2015 se družstvo chlapců ve složení Marek Hrbek, Jakub Brajer, Jiří Hadamovský, Ondřej Fabián, Petr Novobílský, Radek Havelka, Jakub Kvapil, Matěj Čejdík, Vojtěch Fiala, Matyáš Guttenberg a Ondřej Prágr zúčastnilo krajského finále ve florbale.
Po úspěchu v okrese jelo naše družstvo na turnaj krajského finále, který se konal v hale ZŠ Benešov, Jiráskova 888. Náš tým oslaben onemocněním a neúčastí několika původních členů, musel být na poslední chvíli doplněn řadou nerozehraných hráčů, i tak ale hráči projevili bojovného ducha a o co nejlepší výsledky se všichni poprali až do poslední chvíle. Bohužel pro nás trochu smolné rozlosování, kdy jsme se o postup utkali s dvěma nakonec prvními celky ZŠ Benešov a ZŠ Pšovka Mělník, se projevilo na konečném výsledku. I přes vítězství nad ZŠ Kolín jsme nakonec do rozhodující fáze turnaje nepostoupili a obsadili konečné 9. – 12. místo.
I tak je ale postup do krajského kola pro naši školu úspěch. Žákům za předvedené výkony ve všech odehraných kolech děkujeme a gratulujeme ke krásnému konečnému umístění. Zároveň děkujeme organizátorům turnaje za bezproblémovou organizaci a vedení naší školy za pomoc při zajištění dopravy. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí na republikovém finále.
Fotografie naleznete zde.
Mgr. V. Řehoř