Vybíjená – dívky, 3. místo

Dne 14. ledna 2016 se uskutečnil turnaj ve vybíjené v Březnici. Naší školu reprezentovaly tyto dívky třetích tříd: Fatima Dieng, Karolína Malá, Kateřina Černá, Tereza Mirčeva, Jana Zvolánková, Karolína Pincová, Nikola Slívová, Kristýna Skořepová, Barbora Housková, Edita Fillová, Natálie Syrová, Adéla Chroumalová, Natálie Suldovská.
Naše družstvo bylo zařazeno do skupiny se ZŠ 28. Října, ZŠ Školní a ZŠ Bohutín. Všechny zápasy ve skupině dívky vyhrály a postoupily do semifinále, kde se utkaly se silnými soupeřkami ze ZŠ Březnice. Byl to velmi vyrovnaný zápas a soupeřky vyhrály jen o jeden bod. V posledním zápase už byla na holkách znát velká únava, protože finálové zápasy hrály bez přestávky a družstvo ZŠ Březové hory nás porazilo o 4 body.
Děvčata obsadila krásné 3. místo ze všech jedenácti zúčastněných škol. Všem hráčkám děkujeme za krásný sportovní výkon a reprezentaci školy.
Fotografie naleznete zde.

Jitka Debnárová