Volejbalový turnaj – okresní kolo, dívky

Dne 30. dubna se dívky 7., 8. a 9. ročníku zúčastnily krajského kola volejbalového turnaje v Příbrami.
Družstvo ve složení : Veronika Obermajerová, Agáta Sojková, Monika Zikánová, Magdalena Žižková, Kristýna Šrajnová, Anna Drapáková, Lenka Jungerová, Jiřina Hamzová a Adriana Němcová se ve skupině utkalo o postup s týmy ZŠ Příbram VIII, ZŠ Březové Hory, ZŠ Bratří Čapků a ZŠ Nový Knín. Po třech vítězných zápasech a jedné prohře (s týmem Březových Hor) obsadilo družstvo naší školy druhé místo ve skupině a postoupilo do finále, které se konalo na ZŠ pod Svatou Horou, kam postoupily čtyři nejlepší týmy. Dívky naší školy se zde utkaly s favoritem soutěže – týmem ZŠ pod Svatou Horou, se kterým zápas prohrály. Ve druhém zápase o třetí místo, s 2. ZŠ Dobříš, nepřálo našemu družstvu štěstí a již se také projevila únava. Proto se i tento zápas nepovedlo dovést do vítězného konce.   Přesto dívky naší školy skončily na skvělém 4. místě v okrese! Všem účastnicím děkujeme za reprezentaci a předvedené výkony.
Monika Zikánová, Veronika Obermajerová a Mgr. Daniel Drmla