Úspěch třídy 4.A

Třída 4.A  zastoupená Kateřinou Peciválovou, Barborou Kamínkovou, Eliškou Peřinovou, Dominikem Horkým, Štěpánem Böhmem a Vojtěchem Panuškou se zúčastnila předvánoční soutěže Příbramský anděl. Naším úkolem bylo vytvořit sochu Mikuláše. Třída se úkolu zhostila nadšeně a  při výtvarné výchově vytvořila dvě krásné mikulášské sochy. Na soutěži se sešla hned desítka Mikulášů z různých škol a  i přes velkou konkurenci odborná porota vyhodnotila práci našich žáku třetím místem v kategorii 1.- 5. třída. Žáci dostali diplom a drobné vánoční předměty.
Než se vyhlásily celkové výsledky, mohli si žáci vyzkoušet zdobení perníčků, skládání a zdobení vánočních ozdob nebo třeba vytvořit ozdobu z marcipánu.
Na žáky naší školy ovšem čekalo ještě jedno překvapení a to v podobě celkového 1. místa ze všech vystavených exponátů, o kterém rozhodli sami přihlížející diváci. Naši Mikuláši se líbili nejvíce a celkem pro ně hlasovalo 146 diváků! Žáci 4.A zaslouženě získali nejvyšší umístění a jako hlavní výhru si přivezli sladkou odměnu – velký dort.
Nesmíme zapomenout ani na žákyně 5.B v zastoupení: Anna Hušková, Adéla Hušková a Kateřina Sobotková, které soutěžily v kategorii malba vánočního stromečku. V této kategorii se sešlo mnoho krásných obrázků, konkurence tedy byla veliká. Přestože děvčata namalovala překrásné obrázky, bohužel se na stupních vítězů neumístila. I tak jsme si výstavu všichni velmi užili, moc se nám líbila a těšíme se již teď na další ročník!
Fotografie naleznete zde.
Mgr. Daniel Drmla