Turnaj ve vybíjené chlapců 2. a 3. třídy – 1. místo

V úterý 9. ledna se v Březnici konal turnaj ve vybíjené mladších chlapců. Družstvo naší školy bylo nasazeno do skupiny s týmy ZŠ Školní, ZŠ Jiráskovy sady, ZŠ Bohutín a 2.ZŠ Dobříš.
Chlapci postupně porazili všechny týmy skupiny a v semifinále se utkali s družstvem ZŠ Březové Hory, které porazili s velkým rozdílem 15 bodů. Zvýšenou pozornost přilákalo derby „staré“ a „nové“ dobříšské školy, které vyhrál náš tým 11:5. Ve finále družstvo naší školy hrálo proti ZŠ Školní, které jsme opět porazili a vyhráli tak celý turnaj.
Naší školu reprezentovali žáci: Matěj Krajský, Alfred Simuna, Dan Wolf, Lukáš Dekastello, Tomáš Hrazdíra, Sebastian Jager, Matyáš Karas, Martin Zvolánek, Filip Bureš, Michal Duba, Štěpán Kvapil ze třetích tříd a velmi šikovní druháci Antonín Fejk a Václav Schneider.
Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy všem chlapcům.
Fotografie naleznete zde.
Jitka Debnárová