Štafetový pohár 2018

Letos poprvé se naše škola zúčastnila běžecké soutěže s názvem ŠTAFETOVÝ POHÁR. S vybranými žáky 1. stupně jsme se tak vydali do Příbrami, na atletické hřiště gymnázia.
Nejprve se běhaly štafety mladší kategorie, a to 8 x 100m. Poté přišla na řadu kategorie starší se stejným systémem. Ale to nebylo zdaleka vše. Nakonec byl ještě závod smíšených štafet, kdy mohly spolu v týmu závodit jak děti ze starší, tak mladší kategorie. Rozdíl byl pouze ve vzdálenosti, kterou musely uběhnout, 8 x 200m. Nakonec si žáci ještě poměřili své síly s ostatními školami ve skoku do dálky a v hodu medicinbalem.
Celkově jsme se umístili na krásném 5. místě v okrese. Všem patří veliké díky. Hlavně pak žákyním z 9. ročníků, a to Natálce Stiborové, Natálce Meszárosové a Káje Maškové za pomoc na závodech.
Závodníci: Lucie Menčíková, Marie Kučerová, Kateřina Kolářová, Nikola Szabová, Antonín Fejk, Antonín Michálek, Tomáš Hrazdíra, Matyáš Karas, Nikola Slívová, Eliška Roztočilová, Laura Malá, Václav Lorenc, Filip Roztočil, Martin Šantora, Jakub Lachman, Štěpán Kvapil a Karolína Vávrová.
Fotografie naleznete zde.
N. Purkartová