Příbramský anděl – výtvarná soutěž

Dne 25. listopadu se v Příbrami konal již 6. ročník výtvarné soutěže ,,Příbramský anděl“. Třída 5.A naší školy se této soutěže zúčastnila v zastoupení: Filip Fenyk, Jan Vylita, Michal Petřina, Anežka Urbanová, Diana Bartošová, Jiřina Miškeiová a Natálie Marková. Výše jmenovaní přivezli do soutěže dvě veliké sochy zlatých ryb, které byly tématem pro letošní ročník. Na sochách se podílela celá třída 5.A v hodinách výtvarné výchovy a pracovního vyučování s velkou chutí obhájit loňské vítězství v této soutěži. Na místě se sešla hned desítka zlatých rybek různého zpracování z mnoha škol. Přes velkou konkurenci obsadili naši žáci naší školy 1. místo v  kategorii 1.- 5. třída a dokonce 2. místo ze všech soutěžních  prací vůbec. Zaslouženě tak žáci obdrželi upomínkové předměty a hlavně sladkou odměnu pro celou třídu – velký dort.
Než se vyhlásily všechny výsledky, mohli si žáci vyzkoušet skládání a zdobení vánočních ozdob, vytvořit si své vlastní vánoční přání nebo třeba udělat vlastní perníček s marcipánem. Čekání na výsledky ještě zpestřili žáci ISŠ zpíváním vánočních koled, které na nás přeneslo pohodovou vánoční atmosféru.
Celý den jsme si proto moc užili a už teď se všichni těšíme na Vánoce!
Mgr. Daniel Drmla
Fotografie naleznete zde.