Pohár hejtmana Středočeského kraje ve florbalu – chlapci i dívky, 1. místo

5. 10. se v Příbrami konal již 11. ročník tohoto turnaje. Družstva byla smíšená, na hřišti musela být vždy jedna dívka, hrálo se systémem 3+1 a zúčastnilo se 13 týmů.
Základní skupinu naše družstvo zvládlo bez větších obtíží a probojovalo se tak mezi čtyři nejlepší.
Ve hře o finále nás potrápilo družstvo z Březnice. Bylo ale vidět, že naši hráči hrají s chutí, klidem a mají lepší taktiku a průpravu, zápas tedy vyhráli 7:3. Finále hráli zaslouženě hráči 1. ZŠ Dobříš a 2. ZŠ Dobříš. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a byl opravdovou lahůdkou pro všechny přítomné. Po závěrečném hvizdu sudího světelná tabule ukazovala skóre 9:6 v náš prospěch. Radost, štěstí, …, to vše bylo vidět na našem družstvu, které v turnaji zazářilo, zaslouženě vyhrálo a jako jediné postoupilo do kraje. O tento krásný úspěch se zasloužili žáci: Panuška Ondřej, Kořínek Vít, Obermajer Tomáš, Dragoun Vojtěch, Kutman Jan a Pallová Veronika. Všem hráčům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a držíme palce v krajském kole, které se bude konat 8. 11. 2017 v Mělníku.
V. Petrásková