Plavecko-běžecký pohár – 3. místa v okresním kole

Ve středu 16. května se v Příbrami uskutečnilo okresní kolo plavecko – běžeckého poháru. Naši školu reprezentovalo 13 žáků z I. i II. stupně. Soutěž začínala v plaveckém bazénu, kde žáci závodili na trati
50 m či 100 m volným způsobem. Poté jsme se společně přesunuli do areálu Nového rybníku, kde závodníci dokončili celý závod vytrvalostním během na 500 m či 1000 m. Nejlépe si z našich závodníků vedl Antonín Michálek ze 2.A a Jakub Duchek z 9.A, kteří doběhli na třetích místech a vybojovali si tak postup do krajského kola. Těsně pod stupni vítězů, přesto na krásném 4. místě, dokončil závod Václav Ulrych a Laura Lachmanová oba ze 3.A. Všem ostatním závodníkům také děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. Naši školu dále reprezentovali: Ella Hampejsová 3.A, Tereza Brožková, Karolína Vávrová obě 4.A, Kryštof Kšána 5.C, Tomáš Obermajer 5.B, Miroslav Pavrovský, Dominik Vávra oba 6.C, Tomáš Brožek 7.B a Dominik Šanda 8.C.
Fotografie naleznete zde.