Otevřená vybíjená Příbram

Dne 9. února se v Příbrami konal turnaj v otevřené vybíjené. Účastnit se tedy mohli jak chlapci, tak děvčata. Naši školu reprezentovali hráči a hráčky z pátých tříd: Tomáš Doležal, Nikola Dlouhá, Filip Fenyk, Dominik Horký, Jan Vylita, Matěj Cihlář, Jáchym Jandl, Teo Dudla, Matouš Houska, Tereza Housková, Tobiáš Nádvorník, Václav Hylmar.
První zápas proti družstvu z Jinců byl vyrovnaný, naše družstvo si ale pohlídalo závěr a o dva body zvítězilo. V druhém utkání ve skupině proti favorizovanému družstvu 1. ZŠ Pod svatou Horou jsme bohužel zvítězit nedokázali. V poslední zápase ve skupině se střetnul náš výběr proti týmu ZŠ Jiráskovy Sady. Na našich hráčích se už ale přeci jen projevovala únava, proto se nám zvítězit nepodařilo. Obsadili jsme tedy celkově 3. místo ve skupině, což bohužel na postup do finálových kol nestačilo.
I tak jsme si všichni turnaj užili. Všem účastníkům děkujeme za vynikající sportovní výkony a předvedenou hru.
Fotografie naleznete zde.
Mgr. Daniel Drmla