Okrskové a okresní kolo v minifotbalu.

Ve dnech 11. a 18. října proběhlo okrskové a okresní kolo v minifotbalu. Okrskové kolo probíhalo na hřišti základních kol Dobříš a naší školu reprezentovalo družstvo ve složení Karel Holman, Jonáš Chroumal, Tomáš Kudrna, Matyáš Kalbač, Matěj Homolka, Šimon Rys, Štěpán Píša, Daniel Čoudek, Dominik Šustr, Ladislav Ujazdovský, Matouš Dvořáček a Adam Petrák. Ve skupině jsme sehráli utkání proti ZŠ Nový Knín, ZŠ Nečín, Gymnáziu Dobříš a 2. ZŚ Dobříš. Po dvou výhrách, jedné remíze a jedné prohře jsme obsadili 3. místo ve skupině. Dne 18. října naše družstvo ve složení Karel Holman, Jonáš Chroumal, Tomáš Kudrna, Matyáš Kalbač, Matěj Homolka, Šimon Rys, Štěpán Píša, Daniel Čoudek, Lukáš Forejt, Ladislav Ujazdovský, Matouš Dvořáček a Adam Petrák z důvodu neúčasti ZŠ Nový Knín postoupilo do okresního kola minifotbalu v Příbrami. Ve skupině A jsme se utkali se ZŠ Jiráskovy sady, ZŠ Březové Hory a ZŠ Sedlčany. V těchto utkáních se nám nedařilo a nakonec kluci obsadili celkové 7. místo v okrese. Přesto všem hráčům blahopřejeme děkujeme za odvedené výkony.
Fotografie naleznete zde.
Pavel Hadraba