Okresní kolo basketbalu IV. Kat. – dívky, chlapci

V úterý 1. 12. 2015 se družstvo dívek naší školy ve složení Anna Přibylová, Kristýna Šrajnová, Magda Žižková, Nikola Kobíková, Eliška Lohrová , Dana Břečková, Denisa Šůrová, Marie Neradová,
Eva Drapáková zúčastnilo okresní kola basketbalového turnaje na ZŠ Příbram. Ve skupině se dívky utkaly s děvčaty ze ZŠ Březové Hory, ZŠ Milín a ZŠ 28. října. I přes velkou snahu a velmi dobrý výkon (po jedné prohře a dvou výhrách) nakonec obsadily druhé místo ve skupině bez postupu do dalšího boje. Přesto všem patří velké poděkování za předvedenou hru a reprezentaci školy. Fotografie naleznete zde.

Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se družstvo chlapců naší školy ve složení Jakub Beran, Ondra Fabián, Patrik Polák, Petr Novobilský, Ondřej Prágr, Pavel Sobotka, Jakub Kvapil, Matyáš Guttenberg, Dominik Patkáň a Pavel Kouba zúčastnilo okresního kola basketbalu na ZŠ Příbram. Ve skupině se chlapci utkali s hochy ze ZŠ Březové Hory, ZŠ Jiráskovy sady a ZŠ Rožmitál. Po výborném výkonu (dvou výhrách a jedné prohře) nakonec obsadili druhé nepostupové místo ve skupině. Přesto všem patří velké poděkování za předvedenou hru a reprezentaci školy. Fotografie naleznete zde.

Pavel Hadraba