Nová Živohošť 2017 + video

V pondělí 11. 9. 2017 jsme se vydali na Novou Živohošť. Nejdříve jsme se rozdělili do skupin. Také nás čekalo první vynikající živohošťské jídlo, velké kuřecí řízky s bramborovou kaší.  Odpoledne jsme si šli prohlédnout okolí Juniorcampu, kde se konaly různé hry, soutěže a rozcvičky. Také jsme začali vyrábět plakáty svých týmů: Titánů, Odpadků, Kingů, Zeber, Exekutorů a Bagrů. Po večeři následovala prezentace jednotlivých týmů.
Druhý den jsme sportovali. Jako každé ráno nás čekala příjemná rozcvička. Odehrávaly se turnaje ve frisbee, florbalu a softballu.  Po večeři jsme šli na nástup, kde na nás čekala zapálená pochodeň a zahájení naší olympiády.Další den dopoledne jsme trénovali orientační běh po kempu. Odpoledne jsme běhali už v lese.
Ve čtvrtek jsme stříleli ze vzduchovky a probíhaly další turnaje. Odpoledne nás měla čekat vyjížďka na lodičkách, ale počasí nám nepřálo, začalo pršet. Probíhalo tedy vyhodnocení olympijských her a soutěží, kdy každý dostal za svůj výkon nějakou tu pamlsku. Večer nás čekala diskotéka, kterou jsme si užili.
V pátek nastal čas balení a odjezdu domů. Bylo to pro nás pár velice pěkně strávených dnů, kdy jsme se my, žáci šestého ročníku, seznámili mezi sebou, a i s několika učiteli z naší školy. Snad se nám zase brzy povede se sejít na podobné akci, kterou si tak pěkně užijeme.
Za žáky šestých ročníků Anežka Kotěrová a Majda Radová.
Fotografie naleznete zde a video zde.