Naši žáci opět v kraji – florbal 1. stupeň

Dne 24. listopadu se v Novém Kníně konal florbalový turnaj, na kterém si naši žáci vybojovali postup
do krajského kola. První utkání chlapci vyhráli 10:3 nad ZŠ Sedlčany, druhé 7:1 nad 1. ZŠ Příbram.
Po těchto utkáních jsme postoupili ze základní skupiny a čekal nás rozhodující zápas s Novým Knínem.
I ten kluci zvládli, vyhráli 11:0 a postoupili do krajského kola. Ve všech zápasech chlapci předvedli pěkné sportovní výkony a postup do krajského kola je určitě zasloužený. Naši školu reprezentovali žáci: Ondřej Panuška, Vít Kořínek, Tomáš Obermajer, Jan Matějček, Vojtěch Dragoun, Sebastian Jager, Jan Černý, Lukáš Micka, Václav Vlček a Miroslav Bureš. Kluci se do krajského kola moc těší, tak jim přejeme, aby zlomili vaz a užili si další florbalový svátek.
V. Petrásková