McDonalds´Cup 2019, 1. stupeň kategorie A – 2. místo v okresním kole

Po Velikonocích 23. 4. 2019 se v Lipkách konal fotbalový turnaj v McDonalds´Cupu. Jednalo se
o okresní kolo, do kterého se probojovalo šest nejlepších mužstev. Naši žáci 1. stupně vybojovali postup do semifinále, kde na ně čekal zajímavý soupeř, 2. ZŠ Dobříš. Toto derby skončilo remízou a musely rozhodnout penalty. V penaltách jsme byli více zkušenější a náš brankář, Antonín Fejk, posunul naše družstvo do finále. Ve finále na nás čekal opravdu těžký soupeř /3. ZŠ Příbram/, který má držení míče
v popisu práce, a kterého se nám nepodařilo takticky přehrát. Druhého místa v tomto turnaji si opravdu ceníme a děkujeme všem hráčům, kteří se o něj zasloužili. Těmito hráči byli: Adam Čanda a Vojtěch Melša z I. C, Marek Houška z II. A, Antonín Panuška a Adam Simuna z II. B, Václav Schneider, Antonín Fejk a Nikol Šustrová z III. A, Filip Šantora z III. B, Alfréd Simuna a Vojtěch Černý z IV. A, Lukáš Dekastello z IV. B a Tobiáš Rezek z IV. C.
V. Petrásková