McDonald´s Cup 2018 – okresní kolo

V pondělí 23.4.2018 se tým žáků 2. a 3.tříd zúčastnil okresního kola fotbalového turnaje McDonaldś Cup. Žáci postoupili ze skupiny do semifinále, kde porazili tým ŽŠ Školní z Příbrami 3:1 a ve finále se utkali
o první místo s týmem ZŠ Březové Hory, který nás porazil 3:1. Kluci opět předvedli krásnou hru, která jim přinesla krásné druhé místo v okresním kole. Odcházeli tedy unaveni, ale spokojeni s pohárem a medailemi za druhé místo.
Naši školu reprezentovali žáci: Václav Schneider a Antonín Fejk z třídy 2.A, Filip Šantora ze 2.B, Václav Ulrych a Alfred Simuna z třídy 3.A, Štěpán Kvapil ze 3.C a Sebastian Jager, Adam Dvořák, Tomáš Hrazdíra, Matyáš Karas ze třídy 3.B, výborným a obětavým brankářem našeho týmu byl opět Lukáš Dekastello (tř. 3.B).
Všem našim šikovným fotbalistům děkujeme za hru Fair Play a také za vzornou reprezentaci školy.
Fotografie naleznete zde.
J. Debnárová