McDonald´s Cup 2018

V úterý 17. dubna se naši žáci 2.a 3.tříd zúčastnili 21. ročníku fotbalového turnaje McDonaldś Cup.
Žáci nastoupili ve skupině proti ZŠ Nový Knín (výsledek 13:0), ZŠ Višňová (7:0). Dalším soupeřem byl tým ZŠ Nová Ves pod Pleší, který naši žáci porazili 6:0 a potvrdili si tak postup do okresního kola. Největší radostí byla ale výhra v derby dobříšských škol, kdy tým naší školy porazil tým 2. ZŠ Dobříš 7:1. Kluci dali 33 gólů, předvedli krásnou hru, která jim přinesla celkové vítězství a postup do okresního kola, které se uskuteční  23. dubna 2018.
Naši školu reprezentovali žáci: Václav Schneider a Antonín Fejk z třídy 2.A, Václav Ulrych, Alfred Simuna a Matěj Krasický
z třídy 3.A, Štěpán Kvapil z 3.C a Sebastian Jager, Adam Dvořák, Tomáš Hrazdíra a Matyáš Karas ze třídy 3.B, výborným brankářem našeho týmu byl Lukáš Dekastello (tř. 3.B). Pustil za sebe pouhý 1 gól.
Všem malým „velkým“ fotbalistům děkujeme za hru Fair Play a také za vzornou reprezentaci školy.
Fotografie naleznete zde.
J. Debnárová