MC´ Donald Cup – 4. místo

Dne 27. dubna se uskutečnil turnaj ve fotbale pro žáky čtvrtých a pátých tříd.  Naši školu reprezentovali hráči z 5.A:  Tom Doležal, Filip Fenyk, Filip Havelka, Dominik Horký, Tom Jarý, Vojta Panuška, Honza Vylita, Petr Kolačný, Míša Petřina.
První zápas proti družstvu z Pičína byl velmi vyrovnaný a skončil remízou 1:1.  V druhém zápasu ve skupině nás čekalo družstvo 2. ZŠ Dobříš. Tento zápas se našim žákům do úspěšného konce dovést nepodařilo, prohráli jsme 2:7. Naši reprezentanti si pak zahráli semifinále s družstvem z Nového Knína. Bohužel ani tento zápas se nám nepodařilo zvítězit, podlehli jsme 1:9. Poslední měření sil, které nás čekalo proti družstvu z Višňové, bylo o celkové 3. místo turnaje. Po opět velmi vyrovnaném zápase rozhodl až penaltový rozstřel. Větší štěstí se přiklonilo k hráčům z Višňové, proto naši žáci obsadili celkově 4. místo.
Všem účastníkům děkujeme za vynikající  sportovní výkony a předvedenou hru, fotografie naleznete zde.

Mgr. Daniel Drmla