Krabice od bot

Naše škola se do projektu Krabice od bot připojila již potřetí, přičemž tento rok pro nás byl z hlediska organizace náročnější, protože od května probíhá rekonstrukce celé budovy. Vzhledem k tomu, že téměř nemáme žádné skladovací prostory, byly dárky po celou dobu shromažďovány ve třídách a teprve v den odevzdání panu Samuelu Hejzlarovi z Českobratrské církve evangelické, jsme vše snesli do vestibulu školy pod školní vánoční strom.
Sledovat, jak kupy balíčků ve třídách rostou, byla radost hlavně pro samotné děti. Některé nosily krabice dárkově zabalené už z domu, v některých třídách se dohodli, že je zabalí společně např. v hodinách pracovního vyučování. V krabicích byly dárky jak pro ty úplně nejmenší děti, tak i pro dospívající. Mezi jinými např. kostky Lego, puzzle, kosmetika, bižuterie, knížky, oblečení, karty, deskové hry a mnoho dalších. Většinou se jednalo o věci, kterým už naše děti odrostly, ale jsou pořád ve výborném stavu, ale v mnohých případech rodiče nakoupily i nové věci.
Přes ztížené podmínky při skladování balíčků, se nám podařilo nashromáždit na dvě stovky dárků. Moc děkujeme všem štědrým dárcům.