Fotbalové turnaje

V pátek 7.10.2016 se družstvo chlapců ve složení Marek Hrbek,  Lukáš Kilián, Šimon Bartoš, Pavel Havrdlík, Jan Kuchař, Lukáš Forejt,  Daniel Čoudek, Šimon Rys,  Karel Holman,  Matyáš Drnec,  Tomáš Kudrna,  Jiří Hadamovský,  Jonáš Chroumal,  Matěj Homolka, Dominik Patkaň fotbalového turnaje
Coca-Cola Cup. Ve skupině jsme se utkali se ZŠ Hostomice a 2. ZŠ Dobříš. Po jedné výhře a jedné prohře jsme nakonec obsadili 2. místo ve skupině bez možnosti postupu.

V úterý 11. 9. 2016 se družstvo chlapců ve složení Marek Hrbek, Lukáš Kilián, Šimon Bartoš, Pavel Havrdlík, Lukáš Forejt, Daniel Čoudek, Karel Holman,  Matyáš Drnec,   Jiří Hadamovský, Jonáš Chroumal, Matěj Homolka, Dominik Patkaň turnaje v minifotbalu. Ve skupině jsme narazili na 2.ZŠ Dobříš, ZŠ Nový Knín a Gymnázium Dobříš. Po dvou výhrách a jedné prohře jsme obsadili druhé postupové místo ve skupině.

Ve středu 1. 10. 2016 jsme se s družstvem ve složení Marek Hrbek, Lukáš Kilián, Šimon Bartoš, Karel Holman, Jiří Hadamovský, Matěj Homolka, Dominik Patkaň a Štěpán Píša zúčastnili okresního kola v minifotbalu. Ve skupině jsme sehráli dva zápasy – se ZŠ Milín a ZŠ Pod Svatou horou. Jeden zápas jsme vyhráli a druhý remizovali a o rozdíl jediného gólu skončili na druhém místě, což nás posunulo do dalších bojů o 4. – 6. místo. Nakonec naši fotbalisté skončili na 5. místě v okrese. Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy.
Pavel Hadraba