Florbal 6. a 7. tříd – postup do okresního kola

První letošní turnaj ve florbalu, pro žáky 6. a 7. tříd se letos konal v nově zrekonstruované hale na Dobříši. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Julie Šigutová, Veronica Zucchi, Hana Petáková, Magdaléna Radová, Karolína Fialová, Natálie Thumová, Nikola Slívová, Natálie Machková, Marie Kuchařová, Aneta Lišková a Sára Plechingerová. Dívky sehrály dva zápasy, s Gymnáziem Dobříš
a ZŠ Dobříš. Podařilo se jim vyhrát pouze jeden zápas, což nám na postup bohužel nestačilo. Nicméně holky hrály výborně, daly do zápasů vše a těší se na další turnaje.

Samozřejmě nás reprezentovalo i družstvo chlapců ve složení: Ondřej Vávra, Lukáš Budka, Vojtěch Dragoun, Jakub Lachman, Vojtěch Kulhavý, Radim Mácha, Dominik Vávra, Miroslav Pavrovský, Jiří Brožík, Tomáš Obermajer, Ondřej Vázler, Václav Mareš a zraněný brankář Karel Vejvoda, který alespoň svou přítomností hráče podpořil. Kluci sehráli celkem tři zápasy, s Gymnáziem Dobříš, Novým Knínem a 2. ZŠ Dobříš. Chlapci vyhráli všechny zápasy a zaslouženě postoupili do okresního kola, které se odehraje během listopadu v Sedlčanech. Takže držíme palce, abychom i tam podali skvělý výkon. Nicméně oběma družstvům patří veliké díky za vzornou reprezentaci školy.
Fotografie naleznete zde.
N. Purkartová, Z. Kočí