Basketbalový turnaj

Ve čtvrtek 16. 3. 2017 a v úterý 28. 3. 2017 se uskutečnilo na ZŠ v Příbrami okresní kolo v basketbalu III. kat. chlapců a dívek. Družstvo chlapců naší školy ve složení Tobias Bröstl, Václav Hylmar, Mikuláš Hylmar, Dominik Slíva, Sebastián Fielis, Denis Branšovský, Lukáš Forejt a Vojtěch Panuška se ve své skupině 16. 3. 2017 utkalo se ZŠ Březové hory, ZŠ Březnice, ZŠ Jiráskovy sady a ZŠ 28. října.
Po dvou výhrách a dvou prohrách nakonec naše družstvo obsadilo 3. místo ve skupině.
Fotografie naleznete zde.

V úterý 28. 3. 2017 se družstvo dívek ve složení Veronika Beranová, Adriana Kajgrová, Vanda Sojková, Kateřina Králová, Kateřina Sobotková, Markéta Jelínková, Alžběta Kratochvílová, Nikola Zachová a Lucie Kubešová ve své skupině utkalo se ZŠ Školní, ZŠ Pod Sv. Horou a ZŠ Březnice. Dívky po jedné remíze a dvou prohrách nakonec obsadily 3. místo ve skupině. Všem hráčům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy a gratulujeme k umístnění. Fotografie naleznete zde.

Pavel Hadraba