3. místo ve florbalovém turnaji

Dne 25. října 2016 se konal v tělocvičně ZŠ Školní v Příbrami florbalový turnaj pro žáky IV. a V. tříd. Hrálo se systémem 3+1, kdy na hřišti vždy musela být jedna dívka (v turnaji hrálo celkem 13 týmů).
Naši školu reprezentovali Tereza Vopičková, Petra Brožíková, Ondřej Vázler, Vít Kořínek, Ondřej Panuška, Jiří Brožík, Jakub Lachman, Vojtěch Kulhavý a Tomáš Obermajer. Zápasy ve skupině A náš tým odehrál přesvědčivě, snažil se a bojoval. Postoupili jsme až do semifinále, kde na nás čekal těžký soupeř, který byl nad naše síly (prohra 2:7). Nakonec jsme zaslouženě hráli o třetí místo, kde se opět celému týmu dařilo a
ZŠ Pod Svatou Horou jsme přehráli a zvítězili 6:1.
Konečný výsledek:
1.  ZŠ Rožmitál
2.  ZŠ Školní
3.  ZŠ Dobříš Komenského nám. 35
Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy a posílám velkou pochvalu za předvedenou hru.
Václava Petrásková