3. místo v okresním kole minifotbalu

Ve středu 16. října se naši žáci 6. a 7. tříd zúčastnili okresního turnaje v minifotbalu. Ve skupině byly čtyři
týmy. Dva zápasy jsme vyhráli a jeden prohráli. Do semifinále jsme tudíž postoupili z druhého místa a narazili tak na ZŠ Březové Hory. Chlapci v zápase podali bojovný výkon, ale bohužel na ZŠ Březové Hory to nestačilo a prohráli 0:2. V zápase o 3. místo se žáci utkali se ZŠ Březnice, kterou po napínavém závěru porazili 3:2. Chlapci předvedli bojovný výkon a týmového ducha.
Naši školu reprezentovali: Ondřej Panuška, David Bartoš, Jan Haspekl, Rastislav Oravec, Lukáš Micka, Ondřej Schneider, Tadeáš Stibor, Matyáš Lohr, Martin Johanides, Tomáš Koten, Tomáš Obermajer, Oliver Ojiakor. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. I. Císařová