2. místo v okrese – florbalový turnaj pro 1. stupeň

Dne 5. 11. 2019 se v Příbrami utkalo dvanáct florbalových týmů, aby svedly lité boje o dobré umístění
v okrese. Naše družstvo se probojovalo až do finálových zápasů přes týmy: ZŠ Sedlčany, ZŠ Milín a
ZŠ Březnice. Z dalších skupin také postoupila ZŠ Rožmitál a ZŠ Bratří Čapků. Všechna utkání mezi těmito třemi týmy měla opravdu pěknou úroveň a zvláště poslední utkání, mezi naší školou a školou Bratří Čapků, bylo hrou nejlepších. Zde nám prvenství uteklo o vlásek, kdy jsme nedokázali udržet remízový stav a v poslední minutě jsme inkasovali branku a prohráli 4:5. Druhého místa v tomto turnaji si opravdu ceníme a děkujeme všem, kteří se o tento úspěch zasloužili.
Za naši školu nastoupili:
Z V. C Michal Duba, z V.B Nikola Szabová a Sebastian Jager, z IV. A Nicola Šustrová a Antonín Fejk, z IV. B Filip Šantora a Tomáš Hrubý, z III. B Jakub Šimek a Antonín Panuška.
Mgr. V. Petrásková