1. a 2. místo ve florbalovém turnaji

Dne 29. a 30. května  se uskutečnil v Novém Kníně florbalový turnaj. První den se utkali žáci 6. a 7. tříd
z pěti škol. Naše družstvo hrálo ve složení: Vojtěch Kulhavý, Radim Mácha a Jiří Brožík ze 7.B, Ondřej Vázler ze 7.C, Vojtěch Dragoun a Karel Vejvoda ze 6.B a Ondřej Panuška z 5.B. Chlapci se na turnaji představili s vynikající technikou a střelbou. Pouze v jediném zápase prohráli – 6:7 na samostatné nájezdy. Ostatní zápasy naši žáci suverénně ovládli a umístili se na krásném 2. místě.

Druhý den se sešli žáci 8. a 9. tříd. Naši kluci – Vojta Panuška z 8.A, Honza Vylita z 8.A, Michal Petřina z 8.A, Dominik Slíva z 9.C, Štěpán Souček z 9.A, Ondra Vaněk z 9.A a gólman Láďa Ujazdovský z 9.A odehráli celkem 3 zápasy. ZŠ Nový Knín postavila 2 družstva, která jsme po perfektní kombinační hře porazili. Zápas s 2. ZŠ Dobříš byl hodně napínavý. Nakonec se nám podařilo udržet gólovou převahu a zvítězit. Kluci vyhráli celý turnaj a umístili se na prvním místě.

Našich týmů gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy! Fotografie naleznete zde.

Iveta Císařová a Zuzana Kočí