Krajský přebor škol v orientačním běhu

Ve čtvrtek 10. 5. se 12 žáků naší školy zúčastnilo Krajského přeboru škol v orientačním běhu v Praze. Byli to: Doležalová Anna 3.C, Doležal Jakub 3.C, Dvořáková Alena 4.A, Housková Adéla 4.B, Housková Barbora 5.B, Vlašaná Karolína 5.B, Dragoun Matěj 5.B, Lorenc Václav 5.A, Hronza Štěpán 6.A, Dvořáková Veronika 7.B, Vlašaná Michaela 8.C, Matějček Jakub 8.B.
Konkurence byla velká, závod běželo celkem 485 běžců z 54 škol. Naši běžci se ve startovním poli rozhodně neztratili, naopak ukázali, že umí běhat velmi rychle a v mapě se orientují bezpečně. Přivezli jsme dvě medaile: Vašek Lorenc – 1. místo Anička Doležalová – 3. místo A protože i ostatní se ve svých věkových kategoriích umisťovali na předních příčkách, vyhráli jsme ještě pohár za 3. místo v kategorii smíšených družstev. Všem zúčastněným gratulujeme, jsou to naše středočeské orientační hvězdy, a těšíme se na příští ročník!
Na fotografie se můžete podívat zde a zde.